İstanbul İzmir Otobüs Bileti

Yorum yok  |  172 kez okundu.  |  10 January 2017
izo

 

İstanbul – İzmir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!
İstanbul – İzmir otobüs bileti satan firmaları, İstanbul İzmir otobüs bilet fiyatları, İstanbul İzmir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’ den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

İstanbul – İzmir arası mesafe ortalama 567 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler  Bursa, Balıkesir ve Manisa illerinden geçmektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, İzmir Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm’ dir.

Alacağınız bir İstanbul İzmir otobüs bileti ile Yalova’ya ulaştıktan sonra karşılaştığınız yeşil arkafon, Gemlik ve Bursa’yı geçene kadar peşinizi bırakmayacaktır.

Bir sonraki durak olarak Manisa’dan geçmeniz gerekmektedir. Manisa’ya vardığınızda meşhur Manisa Kebabı’nı deneyebilir, üzerine yol üzerinde satılan çeşitli üzümleri tatlı olarak tüketebilirsiniz. Eğer daha tatlı ve keskin bir şey istiyorsanız, tabi ki en az 20 çeşit baharat ve ottan yapılan mesir macunundan tatmanız gerekmektedir. Manisa’ya veda edip biraz ilerledikten sonra  İzmir‘e ulaşabilirsiniz.

 

Tags: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?