Pegasus Hakkında

Yorum yok  |  333 kez okundu.  |  17 October 2016
pegasus

1989 yılında kurulmuş olan Pegasus Hava Yolları yani Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin merkezi İstanbul’dadır. Uçaklarının ana merkezi de Sabiha Gökçen Havalimanı’dır, buna ek olarak İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı’nda da hubları bulunmaktadır. 2005 yılında Sabancı ailesi tarafından alınan ve Ali Sabancı’nın CEO’luğunu yaptığı firma özellikle ucuz uçak biletleri sunmasıyla bilinmektedir. Yıl boyunca yurt içi ve yurtdışı uçuş kampanyaları düzenleyen firmanın 45’ten fazla sayıda uçak filosu var ve sürekli olarak yeni alımlar gerçekleştiriyor. Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu firmalarından birisidir.

resim-94

Pegasus Yurt İçi Seferleri

Adana, Ankara, İzmir, Trabzon, Bodrum gibi pek çok yurt içi şehre ağırlıklı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ve Atatürk Havalimanı’ndan düzenlenen uçak seferleriyle gidebilirsiniz. Bütçenize uygun Pegasus uçak biletlerini sitemizden alabilirsiniz.

Pegasus Yurt Dışı Seferleri

Amsterdam, Almatı, Paris, Budapeşte ve Dubai gibi pek çok sayıda yurt dışı noktasına Pegasus Hava Yolları ayrıcalığıyla ucuz fiyata seyahat etmek için en uygun uçak biletlerini sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Tags: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?